شرکت لوله‌گستر اسفراین

طراحی شده توسط محمود سیفی | 4215 887 0915

طراحی شده توسط محمود سیفی | 4215 887 0915

نشست صمیمی مدیرعامل لوله‌گستر اسفراین با همکاران شاهد

نشست صمیمی مدیرعامل لوله‌گستر اسفراین با همکاران شاهد

مدیر عامل لوله‌گستر اسفراین در فضایی صمیمی با جمعی از همکاران شاهد(فرزند شهید) دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست همکاران شاهد ضمن بیان دغدغه‌ها، نقطه نظرات خود را در حوزه‌های مختلف مطرح کردند و مدیر عامل لوله‌گستر اسفراین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن اسلامی به درخواست‌ها و دغدغه های آن ها رسیدگی کرد.

مهندس مازیارزند با اشاره به جایگاه والای شهدا نزد خداوند متعال از برخورداری جایگاه والای فرزندان شهدا در جامعه  ومحیط‎ های کاری گفت.

مهندس زند ضمن تشریح دستاورد‌ها و برنامه‌های پیش‌روی کارخانه  ابراز امیدواری کرد با حمایت و همکاری کارکنان و پرسنل متعهد و خدوم، بتوان افق روشنی برای این کارخانه ترسیم کرد .

به گفته وی  این مهم تحقق نخواهد یافت مگر با عزم جدی کارکنان جهادگر که با ادامه راه شهدا و ارتقای تولیدات داخلی به منویات و رهنمودن های رهبری جامه عمل بپوشانند.

در این دیدار همکاران شاهد از افزایش میزان رضایت شغلی،ارزش گذاری و رسیدگی به پرسنل و حمایت خانواده های آن ها  در 2 سال اخیر گفتند که پیش ازاین کمتر به نیروی انسانی توجه شده بود و همین عامل انگیزشی در پرسنل توانست این واحد تولیدی را نمادی از همت و پشتکار مدیران و پرسنل برای احیا و رونق  تولید معرفی و این صنعت نیمه تعطیل و راکد را برای اشتغال آفرینی جوانان و رونق تولیدات داخلی در کشور مهیا کند.